Hodowla psów rasy sznaucer miniaturowy czarny & west highland white terrier

"A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself." - Josh Billings

Some facts about our favorite breed

Sierść Sznaucera

Powinna być twarda, szorstka i gęsta. Składa się z gęstego podszerstka i nie za krótkiej okrywy, przylegającej do ciała. Włos okrywowy szorstki, dostatecznie długi, aby ocenić jego strukturę, ani szczeciniasty, ani falisty. Na wierzchu głowy i uszach sierść krótka. Charakterystyczna jest broda, która nie powinna być całkiem miękka, i krzaczaste brwi, trochę przykrywające oczy.

Pielęgnacja sierści

Sznaucery nie linieją, dlatego ich sierść należy też odpowiednio często czesać, a także trymować, by usunąć martwy podszerstek. Szczotkowanie jest dla nich bardzo ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym, który pozwala na pozbycie się martwych włosów i przyspiesza odnowę nowego, zdrowego owłosienia.

NOURISHMENT

Jedzenie Sznaucera powinno być urozmaicone i dobrze zbilansowane. Sucha karma to zdecydowanie najwygodniejszy i najpopularniejszy wybór wśród posiadaczy sznaucerów i wielu psów innych ras. Zaletą takich karm są dobrze zbilansowane i odżywcze składniki. Oprócz samej karmy pies musi mieć zawsze pełną miskę świeżej wody.

We work with...

Are you looking for a puppy?

"The dog will be your best friend no matter what. 

People not always."

Contact us 

If you have any questions or would like to buy a dog, please contact us by phone or email. (For English speakers: Before calling us please write an email or private message on Facebook)

Phone number

+48 604 414 052

Email

westiesbesties@op.pl

en_GB