Hodowla psów rasy west highland white terrier& Sznaucer Miniaturowy Czarny

 

"A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself." - Josh Billings

Some facts about our favorite breed

Sierść Westa

West highland white terrier ma szatę składającą się z prostej i twardej sierści okrywowej o długości około 5 cm oraz krótkiego, gęstego i miękkiego podszerstka. Psy występują tylko z białą maścią, choć włos okrywowy westie nigdy nie jest śnieżnobiały, lecz ma, zwłaszcza na grzbiecie, lekko kremowy odcień – to pozostałość po przodkach.

Pielęgnacja sierści

Westi nie linieje jak większość psów innych ras, ale wymaga trymowania. Jest to wyskubywanie sierści nożykiem trymerskim. Nie obcina się sierści, nie goli, ponieważ w takim przypadku nie jest on w stanie odnowić się, a korzeń staje się coraz słabszy. Trymowanie nie jest trudnym zadaniem, można się tego nauczyć. Przygotowanie do wystawy wymaga jednak profesjonalnego przygotowania np. w salonie fryzjerskim dla psów.

NOURISHMENT

Westi has a good appetite and is not picky. It's best to give him a high-class ready-made food for small breeds with a low content of cereals and protein. I advise you not to feed your dog with fake, low-quality food, because Westie might lose it's hair properties and start moulting.

We work with...

Are you looking for a puppy?

"The dog will be your best friend no matter what. 

People not always."

Contact us 

If you have any questions or would like to buy a dog, please contact us by phone or email. (For English speakers: Before calling us please write an email or private message on Facebook)

Phone number

+48 604 414 052

Email

westiesbesties@op.pl

en_GB